Beton dekoracyjny na podłogę

Pierwsze posadzki przemysłowe w Polsce wykonaliśmy w 1995 roku, a doświadczenie zdobywaliśmy w Australii, gdzie tego typu technologia jest stosowana od wielu dekad. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 500 000 mkw.posadzek przemysłowych i licznik stale się powiększa. Beton architektoniczny na podłogach wykonujemy od ponad 7 lat i do tej pory zrealizowaliśmy ponad 19 000 mkw. Posiadamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką oraz szkoleniami i certyfikatami od uznanych producentów.

Z racji rozwoju naszej firmy oraz coraz większej popularności betonowych posadzek dekoracyjnych, postanowiliśmy powołać do życia Betonową Pasję. Nasza marka powstała z myślą o osobach, które marzą o podłodze wyjątkowej i niepowtarzalnej. Taka właśnie jest podłoga z betonu polerowanego, z lastryko, czy też z mikrocementu, a My dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć z niej to, co najlepsze.

Betonowa Pasja skierowana jest do wymagających Inwestorów, którzy cenią sobie zarówno jakość produktu, jak również obsługi – zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem. Dzięki temu, że mamy własną ekipę posadzkarską jesteśmy wstanie zaproponować konkurencyjne ceny oraz pełną kontrole nad przebiegiem realizacji zlecenia. Cechuje nas rzetelność, uczciwość oraz ogromne zaangażowanie w pracę, którą wykonujemy dla naszych klientów z pasją.

Poznaj ofertę

Minimalizm i ponadczasowa elegancja

Minimalizm i ponadczasowa elegancja to cechy posadzek z betonu architektonicznego, z którymi związaliśmy naszą przyszłość, wierząc, że zawsze będą „na czasie”, gdyż piękno ukryte jest w prostocie i nigdy nie wychodzi z mody.

Zasięg działania

Nasza firma znajduje się w Poznaniu, ale chętnie podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną decyzją jest wybór właściwego wykonawcy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Kontakt